etracker (8.x-3.0-beta4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
