etracker (8.x-3.0-beta4) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Statistics
jv: Statistik

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Status message
jv: Status pesen

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
