etracker (8.x-3.0-beta4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: On
ka: ჩართვა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Messages
ka: შეტყობინებები
