etracker (8.x-3.0-beta4) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​
