etracker (8.x-3.0-beta4) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
