etracker (8.x-3.0-beta4) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: On
ro: Pornit

en: General settings
ro: Setări generale

en: Statistics
ro: Statistici

en: Off
ro: Oprit

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Messages
ro: Mesaje

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Not customizable
ro: Nu se poate personaliza

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini
