etracker (8.x-3.0-beta4) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: On
sk: Zapnúť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Messages
sk: Správy

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: File extensions to track
sk: Sledované prípony súborov

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sk: Používatelia sú štandardne sledovaní, môžte však sledovanie zrušiť.

en: Enable user tracking
sk: Povoliť sledovanie používateľov

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky
