etracker (8.x-3.0-beta4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن
