etracker (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: On
gu: ચાલુ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
