etracker (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: On
he: פעיל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Messages
he: מסרים

en: Privacy
he: פרטיות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: File extensions to track
he: סיומות שם קובץ למעקב

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים
