etracker (8.x-3.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Pages
is: Síður

en: On
is: Virkjað

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Not customizable
is: Ekki stillanlegt

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
