etracker (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (54 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: On
nl: Aan

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Messages
nl: Berichten

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: File extensions to track
nl: Bestandsextensies bijhouden

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
nl: Gebruikers worden standaard gevolgd, maar u kunt zichzelf uitschrijven.

en: Enable user tracking
nl: Gebruikers volgen inschakelen

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
nl: Standaard worden gebruikers <em>niet</em> gevolgd, maar u kunt zichzelf inschrijven.

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: Tracking scope
nl: Tracking-bereik

en: Allow users to customize tracking on their account page
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om het volgen aan te passen op hun accountpagina

en: No customization allowed
nl: Geen aanpassing toegestaan

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
nl: Volgen standaard ingeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen zich terugtrekken

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
nl: Volgen standaard uitgeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen kiezen voor opt-in.

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Links and downloads
nl: Links en downloads

en: Track clicks on mailto links
nl: Klikken op mailto links bijhouden

en: List of download file extensions
nl: Lijst van downloadbare bestandsextensies

en: Opt-in or out of tracking
nl: In- of uit-schrijven voor tracking

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
nl: Gebruikers toestaan om te beslissen of de trackingcode toegevoegd zal worden aan de pagina of niet.

en: On by default with opt out
nl: Standaard ingeschakeld met de mogelijkheid om uit te schrijven

en: Off by default with opt in
nl: Standaard uitgeschakeld met de mogelijkheid om in te schrijven

en: Not tracked
nl: Niet gevolgd

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.

en: Track clicks on outbound links
nl: Klikken op uitgaande links bijhouden

en: All pages with exceptions
nl: Alle pagina's met uitzonderingen

en: Excepted: @roles
nl: Uitgezonderd: @roles

en: Universal web tracking opt-out
nl: Universele web tracking opt-out.

en: No privacy
nl: Geen privacy

en: @items enabled
nl: @items ingeschakeld

en: Outbound links
nl: Externe links

en: Mailto links
nl: Mailto-links

en: Track messages of type
nl: Volg berichten van het type

en: recommended
nl: aanbevolen

en: Path "@page" not prefixed with slash.
nl: Pad '@page' begint niet met een schuine streep.
