etracker (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: On
pl: Włączony

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Role
pl: Rola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: File extensions to track
pl: Rozszerzenia nazw plików podlegające śledzeniu

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie włączone, lecz użytkownik może odstąpić.

en: Enable user tracking
pl: Włączenie śledzenia użytkowników

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie wyłączone, lecz użytkownik może przystąpić.

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Status message
pl: Komunikat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Allow users to customize tracking on their account page
pl: Zezwalaj użytkownikom na dostosowywanie śledzenia na stronie swojego konta

en: No customization allowed
pl: Nie dopuszcza się żadnych dostosowywań

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
pl: Śledzenie domyślnie włączone, użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą odstąpić

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
pl: Śledzenie domyślnie wyłączone, użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą przystapić

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Links and downloads
pl: Odnośniki i pobrania

en: Track clicks on mailto links
pl: Śledzenie kliknięć w odnośniki <em>mailto</em>

en: List of download file extensions
pl: Lista rozszerzeń plików do pobrania

en: Opt-in or out of tracking
pl: Przystąpienie lub odstąpienie od śledzenia

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
pl: Pozwala użytkownikom zdecydować, czy kod śledzący ma być dołączany do stron.

en: On by default with opt out
pl: Domyślnie włączone z możliwością odstąpienia

en: Off by default with opt in
pl: Domyślnie wyłączone z możliwością przystąpienia

en: Not tracked
pl: Nie śledzone

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).

en: Track clicks on outbound links
pl: Śledzenie kliknięć w odnośniki zewnętrzne

en: All pages with exceptions
pl: Wszystkie strony z wyjątkami

en: Excepted: @roles
pl: Wykluczone: @roles

en: Universal web tracking opt-out
pl: Uniwersalne odstąpienie od śledzenia w sieci

en: No privacy
pl: Brak prywatności

en: @items enabled
pl: @items aktywne
