etracker (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
