etracker (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
