etracker (8.x-3.0) - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: On
uk: Увімкнено

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: File extensions to track
uk: Відстежувані розширення файлів

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
uk: Користувачі відстежуются за замовчуванням, але це можна вимкнути.

en: Enable user tracking
uk: Дозволити відстеження користувача

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
uk: Користувачі <em>не</em> відстежуються за замовчуванням, але це можна увімкнути.

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Not customizable
uk: Не персоналізується

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Allow users to customize tracking on their account page
uk: Дозволити користувачам персоналізувати відстеження на сторінці облікового запису.

en: No customization allowed
uk: Персоналізація заборонена

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
uk: За замовчуванням відстеження увімкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його вимкнути

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
uk: Початково відстеження вимкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його увімкнути

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Links and downloads
uk: Посилання і завантаження

en: Track clicks on mailto links
uk: Відстежувати переходи за посиланнями на електронну пошту (mailto)

en: List of download file extensions
uk: Список розширень завантажуваних файлів

en: Opt-in or out of tracking
uk: Дозвіл або відмова від стеження

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
uk: Дозволити користувачам вирішувати - додавати код відстеження до сторінки чи ні.

en: On by default with opt out
uk: Увімкнено за замовчуванням з можливістю вимкнути

en: Off by default with opt in
uk: Вимкнено за замовчуванням з можливістю увімкнути

en: Not tracked
uk: Не відстежено

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: Track clicks on outbound links
uk: Відстежувати переходи за посиланнями на зовнішні сайти

en: All pages with exceptions
uk: Усі сторінки з винятками

en: Excepted: @roles
uk: Виключено: @roles

en: Universal web tracking opt-out
uk: Універсальна відмова від веб-відстеження

en: No privacy
uk: Без конфіденційності

en: @items enabled
uk: @items дозволено

en: Outbound links
uk: Зовнішні посилання

en: Mailto links
uk: Посилання Mailto

en: Track messages of type
uk: Відстежувати повідомлення наступних типів:

en: Path "@page" not prefixed with slash.
uk: Шлях "@page" не починається з косої риски.
