etracker (8.x-3.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: On
af: Op

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers
