etracker (8.x-3.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios
