etracker (8.x-3.1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: File extensions to track
bo: རྗེས་སྙེག་བྱེད་པའི་ཡིག་ཆའི་མིང་།

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་སོར་འཇོག ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་སྙེག་མི་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Enable user tracking
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་སྤྱོད་པ།

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་ <em>མིན།</em>་དུ་སོར་འཇོག་བྱོས། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Not customizable
bo: རང་བཟོ་བྱེད་མི་ནུས་པ།

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།

en: Links and downloads
bo: སྦྲེལ་མཐུད་དང་ཕབ་ལེན།

en: Track clicks on mailto links
bo: mailtoསྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཆིག་ལྡེབ་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།

en: Track clicks on outbound links
bo: དྲ་ཚིགས་ནས་ཕྱིར་འབུད་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཆིག་ལྡེབ་ལ་རྗེས་སྙེག
