etracker (8.x-3.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: On
et: Sees

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Messages
et: Sõnumid

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Status message
et: Olekuteade

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.
