etracker (8.x-3.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Pages
is: Síður

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Roles
is: Leiklutir

en: Role
is: Leiklutur

en: Users
is: Brúkarar

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Status message
is: Støðuboð

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
