etracker (8.x-3.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: On
gl: Activo

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Downloads
gl: Descargas

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: recommended
gl: recomendado
