etracker (8.x-3.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: On
oc: Activat

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Messages
oc: Messatges

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Not customizable
oc: Pas personalizable

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas
