Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Disabled
es: Desactivado

en: On
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Amount
es: Cantidad

en: Testing
es: Probando

en: 2 hours
es: 2 horas

en: 6 hours
es: 6 horas

en: Cache lifetime
es: Vigencia de la caché

en: 12 hours
es: 12 horas

en: Canadian Dollar
es: Dólar canadiense

en: Australian Dollar
es: Dolar australiano

en: Japanese Yen
es: Yen japonés

en: Swiss Franc
es: Franco suizo

en: Danish Krone
es: Corona danesa

en: Hong Kong Dollar
es: Dólar de Hong Kong

en: Hungarian Forint
es: Florín  húngaro

en: Norwegian Krone
es: Corona noruega

en: New Zealand Dollar
es: Dólar neozelandés

en: Polish Zloty
es: Zloty polaco

en: Swedish Krona
es: Corona sueca

en: Singapore Dollar
es: Dólar de Singapur

en: Currency code
es: Código de moneda

en: Mexican Peso
es: Peso mexicano

en: Brazilian Real
es: Real brasileño

en: Indonesian Rupiah
es: Rupia indonesia

en: Indian Rupee
es: Rupia india

en: Turkish Lira
es: Lira turca

en: United States Dollar
es: Dólar Estadounidense

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date
