Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Amount
fi: Määrä

en: Testing
fi: Testaus

en: Canadian Dollar
fi: Kanadan dollari

en: Australian Dollar
fi: Australian Dollari

en: Japanese Yen
fi: Japanin yen

en: Swiss Franc
fi: Sveitsin frangi

en: Danish Krone
fi: Tanskan kruunu

en: Hong Kong Dollar
fi: Hong Kongin dollari

en: Hungarian Forint
fi: Unkarin forintti

en: Norwegian Krone
fi: Norjan kruunu

en: New Zealand Dollar
fi: Uuden Seelannin dollari

en: Polish Zloty
fi: Puolan złoty

en: Swedish Krona
fi: Ruotsin kruunu

en: Singapore Dollar
fi: Singaporen dollari

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi

en: Mexican Peso
fi: Meksikon peso

en: Brazilian Real
fi: Brasilian real

en: Indonesian Rupiah
fi: Indonesian rupia

en: Indian Rupee
fi: Intian rupia

en: Malaysian Ringgit
fi: Malesian ringgit

en: Philippine Peso
fi: Filippiinien peso

en: Thai Baht
fi: Thaimaan baht

en: Turkish Lira
fi: Turkin liira

en: United States Dollar
fi: Yhdysvaltain dollari

en: Vietnamese Dong
fi: Vietnamin dong

en: South African Rand
fi: Etelä-afrikan rand

en: Moroccan Dirham
fi: Marokon dirhami

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
