Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: On
hu: Be

en: Settings
hu: Beállítások

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Amount
hu: Összeg

en: Testing
hu: Tesztelés

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Euro
hu: Euró

en: Canadian Dollar
hu: Kanadai dollár

en: Australian Dollar
hu: Ausztrál dollár

en: Japanese Yen
hu: Japán jen

en: Swiss Franc
hu: Sváci frank

en: Czech Koruna
hu: Cseh korona

en: Danish Krone
hu: Dán korona

en: Hong Kong Dollar
hu: Hongkongi dollár

en: Hungarian Forint
hu: Magyar forint

en: Norwegian Krone
hu: Norvég korona

en: New Zealand Dollar
hu: Új-zélandi dollár

en: Polish Zloty
hu: Lengyel zloty

en: Swedish Krona
hu: Svéd korona

en: Singapore Dollar
hu: Szingapúri dollár

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Israeli Shekel
hu: Izraeli sékel

en: Mexican Peso
hu: Mexikói peso

en: Brazilian Real
hu: Brazil reál

en: Indonesian Rupiah
hu: Indonéziai rúpia

en: Indian Rupee
hu: Indiai rúpia

en: Malaysian Ringgit
hu: Malajziai ringgit

en: Philippine Peso
hu: Fülöp-szigeteki peso

en: Thai Baht
hu: Thaiföldi baht

en: Turkish Lira
hu: Török líra

en: United States Dollar
hu: USA dollár

en: Vietnamese Dong
hu: Vietnami dong

en: South African Rand
hu: Dél-afrikai rand

en: Moroccan Dirham
hu: Marokkói dirham

en: British Pound
hu: Brit font

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
