Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
