Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Quantity
cs: Množství

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Price
cs: Cena

en: Amount
cs: Částka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Testing
cs: Testování

en: Apply
cs: Použít

en: Cache lifetime
cs: Životnost cache

en: Offset
cs: Posun

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
cs: Zadejte seznam oddělený čárkami. Například: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
