Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
