Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Testing
eu: Proba

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
eu: Sartu komaz banandutako zerrenda. Adibidez: Barañain, Iruña, "Lezaun, Nafarroa"
