Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Quantity
is: Magn

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Euro
is: Evra

en: Canadian Dollar
is: Kanadískur dollar

en: Australian Dollar
is: Ástralskur dollar

en: Japanese Yen
is: Japanskt jen

en: Swiss Franc
is: Svissneskur franki

en: Danish Krone
is: Dönsk króna

en: Norwegian Krone
is: Norsk króna

en: New Zealand Dollar
is: Nýsjálenskur dollar

en: Swedish Krona
is: Sænsk króna

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Shop
is: Verslun
