Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Ping
km: ភីង
