Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Price
mr: किंमत

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
