Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Quantity
oc: Quantitat

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Section
oc: Seccion

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Amount
oc: Montant

en: Sort by
oc: Triar per

en: Testing
oc: Tèst

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Featured
oc: Distintiu

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
