Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
