Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
