Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Featured
ps: ځانګړي

en: - All -
ps: - ټول -
