Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Quantity
ro: Cantitate

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Price
ro: Preţ

en: Amount
ro: Suma

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Testing
ro: Testare

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Featured
ro: Recomandat

en: Currency code
ro: Cod monedă

en: Created timestamp
ro: Amprenta de timp a creării

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ro: Introduceți o listă separată de virgule. De exemplu: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
