Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
