EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta10) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Remove
af: Verwyder

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Appearance
af: Voorkoms
