EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.0-beta10) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Appearance
ne: रूप

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
