EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta10) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: About
sq: Informacione
