EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta11) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Remove
cs: Odstranit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: days
cs: dny

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Domain
cs: Doména

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Hide
cs: Skrýt

en: About
cs: Popis

en: pixels
cs: pixelů

en: More info
cs: Více informací

en: Thank You Message
cs: Děkovací zpráva

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By clicking any link on this page you are giving your consent for us to set cookies.</p>
cs: <h2>K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies.</h2><p>Kliknutím na jakýkoliv odkaz s jejich používáním souhlasíte.</p>

en: OK, I agree
cs: Souhlasím

en: No, give me more info
cs: Nesouhlasím, chci více informací

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By tapping any link on this page you are giving your consent for us to set cookies.</p>
cs: <h2>K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies.</h2><p>Tapnutím na jakýkoliv odkaz s jejich používáním souhlasíte.</p>
