EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta11) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Remove
kk: Өшіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі
