EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta11) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Remove
mn: Устгах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Domain
mn: Домэйн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Hide
mn: Нуух
