EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta11) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: About
my: အကြောင်း
