EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta11) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Remove
sl: Odstrani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add
sl: Dodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Domain
sl: Domena

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Appearance
sl: Izgled

en: Hide
sl: Skrij

en: About
sl: O modulu
