EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta12) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add
ast: Amestar

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Domain
ast: Dominiu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Appearance
ast: Aspeutu
