EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta12) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Remove
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Add
pl: Dodaj

en: days
pl: dni

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Domain
pl: Domena

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Hide
pl: Ukryj

en: Installation
pl: Instalacja

en: About
pl: O stronie

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: pixels
pl: piksele

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Exclude paths
pl: Wyklucz ścieżki

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By clicking any link on this page you are giving your consent for us to set cookies.</p>
pl: <h2>Używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony</h2><p>Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek.</p>

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
pl: <h2>Dziękujemy za akceptację ciasteczek</h2><p>Możesz teraz ukryć tą wiadomość lub dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.</p>

en: EU Cookie Compliance
pl: Zgodność ciasteczek z wymaganiami UE

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
pl: Moduł ma na celu przystosowanie strony do regulacji UE dotyczących przechowywania ciasteczek.

en: Consent by clicking
pl: Zgoda przez klikanie

en: Privacy policy link
pl: Odnośnik do polityki prywatności
