EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Add
fi: Lisää

en: seconds
fi: sekuntia

en: Hide
fi: Piilossa

en: pixels
fi: pikseliä

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.
